Karşıyakalı çocuklardan 23 Nisan’a özel Atatürk mozaiği

Karşıyaka Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl da coşku ve gururla kutlayacak.
 
Bu kapsamda, bayram için hazırlanacak billboard, afiş ve sosyal medya görsellerinde, foto mozaik tekniği ile Karşıyakalı çocukların ve ailelerin fotoğrafları kullanılacak. Çok sayıda fotoğrafın birleştirilmesi ile Atatürk portresi ortaya çıkarılacak.
 
SON BAŞVURU 15 NİSAN
Görselde yer almak isteyenler, kullanılmasını istedikleri fotoğrafı 15 Nisan Pazartesi gününe kadar, Karşıyaka Belediyesinin sosyal medya hesaplarına özel mesaj üzerinden “Paylaşabilirsiniz” notuyla iletebilecek. Tasarlanacak görsel, Karşıyaka Belediyesi tarafından bayram haftasında hem billboardlarda hem de sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.
 
GURUR TABLOSU OLACAK
Atatürk’ün kentine ve çocuklarına yakışacak bir çalışmaya imza atacaklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal “Atatürk ilkelerini, Cumhuriyet değerlerini geleceğe taşımak ve çocuklara keyifli bir hatıra bırakmak için bu yılki 23 Nisan görselimizde Karşıyakalı çocuklarımızın ve ailelerin fotoğraflarına yer verme kararı aldık. Bir gurur tablosunun ortaya çıkacağı çalışmaya çocuk ve ailelerimizin katılımlarını bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x